Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaky testovaci/zatezovy program pro windows..

Chtel bych otestovat nove setavy nejakym benchmarkem, bohuzel 3DMark06 a 3Dmark05 nefunguji.
Vzdy najede uvodni okno,jako ze spousti a konec.

Vcera se jednalo o tuto sestavu

AMD 4200
MB MSI K9 NEO V3
GK ATI 3650

OS WIN XP Home

Existuje nejaky podobny program ktery bude fungovat na novych sestavach?
A ukaze na konci testu nejaky orientacni vysledek (skore)

Dřív jsem si myslel že primetest je základ. s příchodem dvoujader spuštěná dvakrát pro každé jádro zvlášť. dnes uznávám orthos test je jednodušší na spuštění a dle mě i lepší.
žádný výsledek ti neukáže ale po hodině provozu otestuje cpu i desku...