Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno BAD_POOL_HEADER

Prosím o pomoc pri vyřešení můjho problému.Po spustení počítače a spustení instalace WIN XP pro mi běhěm několika minut naskočí modrá smrt.Někdy stihnu naformátovat disk, někdy ani nenačte súbory a někdy spustí i instalaci.To nejhlavnější co je napsano na té modré obrazovce : " BAD_POOL_HEADER". Víte něco co by mi pomohlo nebo to mám vyhodit ven oknem.
Za pomoc velmi pekne ďakujem.

to ludwyg : ako najpravdepodobnejšia závada sa javí starší bios s nekompletnou acpi podporou,prípadne problém dokáže vyrobiť aj sieťový adaptér s pxe a podobnými funkciami,treba pozrieť na stránkach výrobcu pc,či nieje k dispozícii novšia verzia biosu,pokiasl nieje,treba spustiť inštaláciu s parametrami bad bios-bližšie podrobné info je v readme súboroch na inštalačnom cd alebo na stránkach microsoftu
to pedros: prever ovládač ku grafike-hlavne pokial bol použitý nejaký alternatívny ako DNA,Omega a spol,prípadne ovládač niektorého zariadenia,ktorý bol inštalovaný/aktualizovaný ako posledný,skontroluj v biose nastavenia pci zberníc-hlavne položku pci latency timer-pokial tam je iná hodnota ako 32,tak ju uprav na 32,pokial bios dosky umožňuje nastavenie využívania textúrovacej pamäte grafickej karty,nastav hodnoty na 64MB alebo DVMT