Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vista+xp

Dá se na jeden rozdělený hdd hodit Vista home premium (legal)
a xp (nelegal)?
a jak je to bezpečné? nebude z toho:x:
ještě jedna taková blbá: při zakoupení visty oem je i instalační dvd/cd?

dík za odpověď:-[

vpravo je hledací okénko: dualboot vista
kdyby se ti nechtělo hledat a nechceš řešit nějaké problémy: nejdřív se instaluje starý systém (xp), na další oddíl pak novější (vista).
akorát se neptej jak se to odstraňuje, to pak nemá smysl ani instalovat.