Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Změna IP adresy

Dobrý den, mám dotaz. Potřeboval bych změnit nebo skrýt svou IP adresu. Bohužel žádný program, který jsem zkusil nezafungoval. Mohl by mi někdo poradit jak na změnu IP?
Děkuji za každou radu.

Tvoja vonkajsia IP adresa je zalezitost tvojho poskytovatela internetu, program ti fakt nepomoze. Mozes pouzit nejaky anonymizer server najlepsie nejaky na kube :-D aby sa to tazko dohladalo, ale kedze to chces na nekale ucely tak viac neradim :-). Len sa pekne priznaj k tomu co na inete robis, a nie skryvat sa za IP :-)