Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nemůžu se přihlásit na poradna.net

Již nějaký čas se mi nedaří se přihlásit na poradnu. Oba přihlašovací obdélníky jsou žlutě orámované a při kliknutí na ně nemůžu nic vepsat a hned problikne tlačítko přihlásit. Mám Win XP Pro, prohlížeč Opera. Nevíte někdo čím by to mohlo být? Díky

Žltý rámik okolo textových polí znamená, že Opera si pamätá prihlasovacie údaje a môže ich po stlačení Ctrl+Enter automaticky doplniť.

Pretože mne to v Opere funguje, tak neviem, v čom môže byť problém.
1. Keď po kliknutí na textové pole začneš písať, čo sa stane?
2. Ako preblikne tlačidlo Prihlásiť - dovtedy nie je vôbec viditeľné?
3. Dá sa dostať do toho políčka pomocou tabelátora?
4. Sú nainštalované nejaké používateľské skripty?
5. Pomôže vypnutie štýlov?
6. Pomôže vypnutie JavaScriptu?
7. Aká je presná verzia Opery?