Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hybernace Win Vista

Ahoj
Když vypnu počítač(nebo spíš hybernuju)přes to levé tlačítko,které jak to uvádí,že uloží relaci a uvede počítač do režimu nízké spotřeby tak už to nejde obnovit disk sice svítí,ale hejbnu z myší nic,mačkam klávesy nic tak restart stále nic jen černá obrazovka,musím počítač úplně vypnout a zapnout jinak se nechytam tak jak se vůbec z té hybernace dostanu?

Tak sa do tej hybernacie win asi vobec nedostane, pricina mozu byt nahouby naprogramovane ovladace, napr. ovladace na nejake obskurne USB zariadenia apod., skus vsetky dodatocne zariadenia z PC povytahovat. Ak to nepomoze tak aktualizuj vsetky ovladace (z www stranok vyrobcu zakl.dosky resp. notebooku, nepouzivaj ziadne ine ovladace).

Cituji literaturu: ,,Hibernace (W Vista): ...při hybernaci dojde k vypnutí počítače. Předtím jsou uložena všechna data z operační paměti na disk. Při opětovném zapnutí se tedy otevře PC přesně do podoby, v níž byl hibernován. ...Jako cenu za to zaplatíme delším spouštěním.''
Doporučoval bych při zakoupení nového systému nebo PC si o tom třeba něco přečíst.Tím se dá zjistit, nejen,že hibernace se píše s ,i' ale i to, že názvy u předchozích OS znamenali něco úplně jiného, jak už tu bylo řešeno před časem