Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde koupit isopropyl

Prosím poraďte, kde koupit isopropyl v okolí Třince(okres Frýdek – Místek)...! Slyšel jsem, že slouží i na čištění CD/DVD – ROM a jelikož mi CD/DVD mechanika špatně čte disky(někdy čte, někdy disk nenačte) tak bych ji chtěl zkusit vyčistit. V lékárnách to není...kde v obchodě je isopropyl tady u nás?

no no no

nepřidávám nikde smajlíky jak jsem zas s něčím vydrbal.

:-D

Dovolil jsem si citovat brtnika tu, vzhledem k tomu ze byla moznost reakce na jeho prispevek znemoznena.

jinac, ledni brtniku, takove drobne prohresky delame kazdy, neni treba se nad tim pozastavovat a nejak nad tim projevovat averzi vuci lidem majici logiku takyprispevovatelu, tedy trochu si nektere veci zjednodusit a usetrit.

Jeste doplnim: http://pc.poradna.net/question/view/219394-nejde-no ve-nainstalovat-nod32

Omlouvam se za OT.