Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sietova tlaciaren

mam v sieti tlaciaren, ma svoju IPcku, normalne na nu tlacim. Ale nemozem sa dostat na jej webove rozhranie kvoli nastavenviu . . . stranka neexistuje. ma niekto nejaky napad?

urcite, nemam tu totizto svoj notebook, ma jetdirect zabudovany, a zo svojho som to nastavoval, aj druha, co ma externy jetdirect, ani ta sa mi nezobrazi, tlacit sa da, takze IPcka OK, pingam OK, sytem win XP, relativne novy, 2 tyzdne, antiviry a win firewal zakazane . . . anpriek tomu nic