Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Torrent

Ahoj...mám takový problém...stáhl se mi jeden film (Alien vs. Predátor:requiem) přes torrent,ale nevím,co s tím páč tam ještě běží nějaká ETA tady to je Name # Size Completed Done Status Seeds Peers Down Speed Up Speed ETA Uploaded Ratio Avail. Label Added On Completed On
Alien.Vs.Predator.Requiem.2007.DVDSCR.XviD-COC AIN.[www.torrentfive.com] * 706 MB 706 MB 100.0 % Seeding 0 (33) 1 (22) 7.4 kB/s 23h 26m 449 MB 0.635 1.066 24.4.2009 18:53:56 25.4.2009 6:18:29

A když to chci spustit,tak se mi objeví toto xvidcore.dll not found..a když to přeskočim a dám,aby se to přehrálo ve Windows media player,tak se oj¨bjeví,že Windows media player tento soubor nemůže přehrát.....nevíte,jak to mám zpustit ??

Stahovanie je ukoncene az vtedy ak sa to presunie zo sekcie Active alebo ako to robi tvoj klient, a az tam nebudes mat ziaden zostavajuci cas (ETA). 100% moze znamenat zaokruhlene 99.9% takze to nie je este uplne cele.
Za druhe ak to pise ze nemas xvid codec, tak si nainstalujes predsa xvid codec (www.google.com xvid codec, a najdes si sekciu downloads: Downloads.15.0.html a tahas ten "for Windows" ak mas Windows)