Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upozorňování na svátky - Jak to řešíte VY?

Zdravím všechny,
rád bych byl nějak každý den informovaný o tom, kdo má svátek (nejlépe dnes + zítra a plus Státní svátky a výročí).

O nějakých možnostech vím:
* Rozšíření do Mozilla Sunbird (Lightningu v Thunderbirdu)
* Připomínač na mail
* Svátky na mobilní telefon nebo e-mail
* Nějaký RSS kanál??? (jestli existuje)
* ...

Prosím nepostujte sem samostatné prográmky, které by musely zbytečně běžet a spouštět se startem systému.

Já mám z PPK od OK Software kalendář Svátky a výročí,kse mám nprg.všechny a vždy mi to při zapnutí počítače vyletí a hlásí,Ale mám to kvůli pranostikám a je tam i možnost liturgického kalendáře:-Dmožností najdeš víc,ale v PC mi to stačí,když ho zapnu dřív než debil