Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Portál provázaný s fórem

Dobrý den,

takový portál znám jen jeden a to je MKportal. Nevíte prosím někdo ještě o dalších? (Přihlásím se na onen portál a nemusím se pak přihlašovat na fórum, vše to je provázané). Jednalo by se o informační web...

Reknu to takto. Existuji CMS, kde se prihlasite, ctete novinky atp... A ja hledam takove, kde se prihlasite jen jednou a i vice veci je provazanych primo s forem. Nejde mi jen o prihlaseni... ale o moznost mit silne forum, silny portal a to proste nejak spojene...

Na to jsem praveze koukal a moc se mi libi, ale kdysi me nekdo odrazoval, ze to pry neni bezpecny CMS (z pohledu hackera)... ja bych rad k tomu vsemu mel i bezpecne CMS, ale ted je nova verze PHP-Fusion, takze netusiim. Ale vzhledem a moznostmi je uplne fascinujici....

1. Hacknut sa da vsetko.
2. Ak nebudete robit stranku pre institucie, o ktore maju hackeri eminentny zaujem, nebal by som sa. Su chudaci, co to robia len z nudy a obcas sa postasti. Pre take pripady mate zalohy, do hodiny mate web spat. :-) Sam navstevujem niekolko (pre jeden som robil aj skin) PHP-Fusion portalov s peknou navstevovanostou a nikdy som ich nevidel hacknute.

Skvele :) Dekuji, vyzkousim jeho prostredi na pc.. a pak jej tedy asi dam na web :)
Ja se bojim utoku hackeru jako cert krize i kdyz nevim proc... Jednalo by se o informacni web, zamereny na mobilni telefony. Navstevnost zatim 1000+ denne...