Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "cannot copy the file si3112r.sys"

Mam koupeny novy disk, pri instalaci win xp se dostanu do bodu, kdy ma zacit kopirovat ovladace z diskety na disk. Bohuzel se vzdy objevi "cannot copy the file si3112r.sys". Toto se objevilo u ovladacu z cd k desce i u ovladacu ze stranek vyrobce desky. Pouzila jsem i jinou disketu, avsak stale stejny vysledek. Ma nekdo zkusenosti co delat?

Moje komponenty:
mb asus a7n8x deluxe, dual ddr, sata, ieee 1394, audio, lan atx
cpu amd k7 athlon xp 2600+ box 2,13 ghz, 333 mhz, socket a
gk nvidia geforce fx5200 128 mb ddr tvout bez dvi agp 8x
dimm ddr 1024mb 400mhz transcend cl3 jr dvakrat
SEAGATE BARRACUDA 250GB SATAII/300 16MB 7200 (NCQ)

problém je určitě v disketě nebo ovladači. první bych se zkusil podívat jestli na disketě je ten soubor co nemůže zkopírovat -si3112.sys

hele nechala jsi tam tu disketu i potom ??? instalace na ni hrábne znovu po chvilce a máš skutečně disketovku a ne nějaký usb krám se kterým to nejede ? počítám že instaluješ XP

ten 3112 může být přepnutý ve dvou režimech na jednu disketu bych si dal ovladač z http://www.siliconimage.com/docs/3x12-x86-1.3.68.2- logo.zip
a na druhou http://www.siliconimage.com/docs/3112Raid_x86_10600 _logo.zip

dostanu pusu ?:-)

Ano, instaluju xp. Nechala jsem ji tam, jelikoz jsem nevedela, kdy ji jeste potrebuje a kdy uz ne a samo to nic nerikalo :-[ Mam normalni disketovku. V roce 2003 se jeste kupoval pc s disketovkou celkem bezne, myslim.. Jinak soubor na diskete je. Na vlastnosti souboru se muzu tez podivat.
Jak je to s temi ovladaci? Kdyz nepujde to z tvojeho prvniho odkazu, mam zkusit do z druheho, jo?

Zkusila jsem vsechny. Na naformatovanou i nenaformatovanou disketu. A nic :.( Zkousim jeste premluvit kamaradku, kdyby to sama stahla a nahrala na sve diskety, pokud jeste ma tuto moznost. Nevim co delat :.( Jeden z tech ovladacu zpusobi hlasku, ze nebyl nalezen disk. Druhy zvladne aspon neco. Nacte onen soubor, umozni rozdelit disk a pak rekne cannot copy ...

máš tu baracudu přeplou do sata 1 režimu ? malý jumper vedle datového sata kabelu musí být zastrčený.

to zda je na disketu dobře zapsané můžeš tak že si archiv rozbalíš třeba na c:\test opřes totaklcomandera nakopíruješ přes F5 na disketu a disketu vytáhneš. pak znovu vložíš a v totalcmd dáš funcki synchronizovat adresáře a zvolíš porovnat podle obsahu
tím se soubory znovu načtou a zkontrolují dělám to tak pokaždé

Zkusila jsem ctvery ovladace, jine snad uz ani nejsou. Otestovala jsem je jak jsi radil v total commanderu a take ty nejnovejsi pomoci md5sum. Bohuzel problem porad stejny. Zkusila jsem si nainstalovat na zkousku ubuntu, abych vedela, ze je novy disk v poradku. Snad bez problemu se nainstalovaly a ted z nich pisu.. Takze co ted? Win xp nutne potrebuju. Jak jsi myslel to s jumpery? Napada jeste nekoho pricina/reseni mojich problemu?