Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vypina sa monitor

serus,
mam LCD HP1740 a sam od seba sa hocikedy vypne... neda sa zapnut tlacitkom ale musim ho praveho dolneho rohu udret a potom sa zapne...
davnejsie mi to robilo ale na plosaku bol napajaci konektor pod studenym spojom tak som to prespajkoval.. myslel som si ze problem je vyrieseny, lenze napajanie je v pohode a i tak to robi... uz ma nebavi udierat a ne stale to pomoze :-)
co s tym?
dikes

LOOOOOL ty si to prespajkoval?...ja osobne by som to radsej reklamoval...kludne to moze byt aj ten micro spinac cim zapinas monitor...ale vies je to tazko povedat myslim ze je tam dost zlozita elektronika...mozno problem v impedancii alebo co..moja rada REKLAMUJ!!!!!