Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vir na CD s Fedorou

Dobrý den. Kdybych měl zavirované pc a na CD vypaloval Linux (Fedoru) je možné, aby se mi na to CD zapsal i nějaký ten vir? Ovlivnil by potom chod Linuxu nebo mi něco udělal s BIOSEM když budu bootovat z toho CD?

Díky.

Zavirované PC -> předpokládám OS Windows :-D
zápis viru na CD: nejspíše ne :-) (resp. na 99.999999% ne)
chod Linuxu: viry z Windows obvykle nejdou na Linuxu spustit, a teoreticky kdyby, pak by byl spuštěn pouze s právy obyčejneho uživatele (tedy pro systém relativně neškodný) - pokud ovšem není uživatel prase, co pracuje stále pod účtem roota :-)
zásah do BIOSu by vir možná mohl udělat, ale ten by udělal už dávno z Windows :-)