Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hledam prohlizec obrazku

- musi brat skin z windows
- musi umet otevirat minimalne rar a zip
- musi mit thumbmailview jako ma acdsee a xnview
- mel by byt rychleji

takze, ktery nepripadaj v uvahu:
acdsee [neumi skin z windows, pomaly]
xnveiw [neumi archivy]
faststone [neumi archivy, skin z windows]
irfan [neumi archivy, thumbmail view ma uplne jiny]

existuje nejakej vhodnej?

Uz to vali, dik moc :))

Takovejhle prohlizec sem hledal nekolik let a xnview nekolikrat zkousel a ted zjistuju, ze sem celou dobu jen prehlizel odkaz na stazeni uplne dole na strance, achjo

Akorat me jeste trosku chybi funkce co je v acdsee na plynou zmenu velikosti nahledu slozky, ale to nejak prekousnu, lepsi nez pouzivat tu pomalou vec od acdsee ...

No tak to me moc nezere mam sice jen 8GB, ale vydrzi mi to tak tyden nez me zacnou programy psat, ze nemaj pamet, spis me na acdsee stval ten pomalej start, ale ted sem zkusil trial pro2 a je fuc, ale zas to stoji pres sto dolaru a ma tunu bloatware, radsi bych kdyby to u xnview vyresili no.