Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem změna velikosti volného místa na HDD

Chtěl bych se zeptat jak je možné, že po instalaci SP1 do Windows VISTA se mi uvolnilo cca 30 GB na HDD a teď cca týden po instalaci aniž bych něco instaloval do PC se opět volné místo na HDD zmenšuje o cca 3-4 Gb za den kdy je PC spuštěn. Jinak vše běží jak má.

zkoušel jsem na C projít vlastnosti ( velikost všech složek )a žádná složka ( Windows, Users, Downloads, Temp.... ) se velikostně a ani co do počtu souborů a složek nemění. Jen složka Users se změnila a to zmenšením velikosti o cca 0,5 gb. Asi zázrak. HDD C má 320 Gb a fyzicky ukazuje jen 298 Gb celkových.