Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem icq

Dobrý den, mám takový dotaz. Můžu nějak zjistit jestli byl někdo v určitý den a určitou hodinu přihlášený na programu icq? Prosím odepište mi na e-mail Hamajdova.Barbora@seznam.cz

Určitě to jde - pokud si v ICQ ukládáte historii zpráv a ten den v tu hodinu jste (nebo někdo jiný) s tím člověkem mluvila, najdete to v ní. A nebo prozkoumat logy programu icq - máte-li ovšem přístup k tomu počítači, ale nečekám, že by si zapisoval každé vypnutí a zapnutí, spíše pokud se stala chyba nebo proběhl update. Jiný jednoduchý způsob mě nenapadá :-(

Odepisovat na mail nebudu, ale nebojte, spamovací roboti Vám na zveřejněný email jistě pošlou na čtení pár reklam na viagru :-)