Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zníčení CD i CD-ROMky

Ahoj, jeden můj kamoš mi říkal, že dal do CD-ROMky CD pak prý slyšel rostoucí vrčení a pak prásk a CD bylo zníčený a CD-ROMka taky.... chtěl bych se zeptat jestli je to vůbec možný,..... a jestli jo tak čím to mohlo být.... Díky

Ja som raz dal CD do mechaniky aj s na nom polozenym papierom (neviem ako, ale nevsimol som si, ze tam je). Kedze ten pochopitelne nebol presne vycentrovany, tak to zacalo strasne hucat a vibrovat. Nestastie som ho zastavil predtym, nez sa rozletelo na kusky.