Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Acer Aspire 3690 LAN ovladač

Dobrý den,
Mám dotaz. Mám notebook ACER ASPIRE 3690 a musel jsem pre-instalovat Win XP a nemel jsem zadne ovladace. Vsechny jsem si sehnal az na jeden. Ovladac na LAN. Nejaky jsem nasel vyzkousel ale zadny nefungovaly. Nevite nekdo kde ho mam sehnat nebo treba kdo tento notebook ma nebo tento ovladac tak at mi PLS poradi ZDE nebo na muj e-mail: Bek21@seznam.cz nebo na ICQ 468 530 642 popripade mi ho muze poslat na ICQ nebo na e-mail.

Dekuji za vsechny rady a tipy.

S pozdravem Jan Bek

Dekuji za radu ale z te stranky jsem zkousel driver ATHEROS ale ten je jen na bezdratovou sit ale ne na propojeni kabelem a dale jsem zkousel BROADCOM driver ale u toho jsem nezaznamenal zadnou zmenu.....nema se jeste neco nastavovat ?
PS.(kdyz jsem ten BROADCOM nainstaloval a ikonou spustil tak se nic nestalo ani pri re-instalovani)