Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sekajú mi hry

všetky hry mi sekajú, pozrel som správcu úloh a kažá hra keď je spustená tak zaťažuje cpu striedavo na 99% potom zas na 10% a takto to dokola skáče a v tom istom tempe sa hra aj šklbe chvílu ide plynulo potom začne chvílu sekať. Vírus nemám pc som skontroloval viackrát nod32, spybot...

Skúsil som preinstalovt driver graf. karty ale nepomohlo to

Už si neviem rady

Adskscsrv - Autodesk License Service

startwindservice - vypada na soucast Alcohol 120, ale pisou na GOOGLU :!:, ze jim pri tom padaj hry a kdyz to vypnou je to v poradku, taky zminovali adware, kazdopadne pokud Alcohol nemas, tak ho zkus zrusit uplne.