Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Klávesnice dobře nefunguje ve hrách

Prosím, u závodních her, kde se používají šipky, neustále částečně nefuguje správný chod klávesnice (šipek), šipky nereagují na pokyny jak by měly, nastavení je správné a klavesnice nová, tento problém přetrvává již delší dobu, permanentně u všech automobilových her
Změna předmětu, původně: Dotaz (touchwood)

Zlaté PS2

jj, před několika týdny jsem si koupil "jůesbíčkovou" myš a za měsíc šla do koše resp. do karantény do skříně, klávesnici PS2, no problémo, myšítko PS2, bez problému a VOLANT USB a zase blbne, nefunguje plynový pedál, to je dobrý tak maximálně na "dragy", kde si nadefinuju brzdu jako plyn a držím to pořád :-D. Taky joystick asi 10 let starý na gameport a pořád fachá.