Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno zvuk ze zadních reproduktorů

Mám na desce (Gigabyte Sc AM2+ MA78GM-S2H) integrovanou zvukovku s čipem Realtek ALC889A. Nefungují mi ale zadní repra. Hledal jsem ne netu nové ovladače, ale ty nejnovější jsou z 10/2007. Nemá někdo podobné zkušenosti (třeba s jinou deskou a stejnou zvukovkou)?

Díky, už jsem je taky našel na netu a dnes je vyzkouším.

Pro upřesnění: signál chybí na výstupu integrované zvukové karty. Dál už je to vpořádku. Zkoušel jsem test a při kliknutí na jednotlivé reproduktory v testovacím obrazci se postupně ozve signál ze všech beden správně, pouze u zadních reproduktorů se ozve zvuk z předních (jako by klonoval na přední repra, ale do zadních nepustil nic). Tak jsem si myslel, že to může být těmi ovladači. Zkusím a napíši.

Moje zkušenost s touto zvukovkou je taková,že v XP to nastavuji na 5.1 a ve Vistě 7.1.Tam musím v tom SW Realteku klepnout na ty barevné jacky a otevře se mi tabulka kde si zaštrtnu které bendy chci zapnout.Je třeba si s tím pohrát.Po nainstalování do Visty SP1 jsem to musel znova přenastavovat.Předtím jsem měl nastavené všechno na zadní a středový.