Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pinnacle Studio 11 vypálení DVD

Ahoj ve spolek. Mám problém: V Pinnacle Studio 11 jsem zpracoval film s přechody, menu atd. a když dám film vypálit na DVD, tak proběhne převod formátu a pak naskočí chybová hláška vypalovaní DVD se nezdařilo. Předem děkuji za jakoukoliv radu...

Pokud proběhne převod formátu, tak Studio 11 rozpozná vypalovací mechaniku, jinak by to nabídlo jen obraz disku. Kde je chyba, to je docela věštění z křišťálové koule. Co mě napadá: vadné médium, moc velký soubor, špatně zvolené parametry vypalování,některé spec. formáty vyžadují registraci,... Asi by to chtělo upřesnit třeba délku filmu, kolik GB, jaký formát po renderování apod.