Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak připojit starší noteobook k wi-fi síti?

Prosím o radu. Máme starší notebook HP Compaq nx9005 bez možnosti připojení k wi-fi síti. Info o notebooku je třeba tady nebo tady

Jezdíme s tímto notebookem do míst, kde je k dispozici připojení na internet pouze přes wi-fi síť. Potřebujete tedy zařízení, které by nám umožnilo se dostat na internet přes wi-fi. Uvažujeme o Asus WL-167g USB nebo třeba o Linksys WUSB54GC 802.11g Compact USB adaptér

Který z nich byste nám doporučili? Díky předem.

USB Wi-Fi adaptéry obecně mají trochu horší citlivost, takže nejsou vhodné tam, kde je špatný signál.

Linksys neznám, pokud je jistota, že ten adaptér je určen výhradně pro ten notebook, tak by se vyplatilo zauvažovat o nějakém PCMCIA.

Z těch dvou je to výběr prašť jak uhoď.:-)