Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Outlook expres - nelze přesunovat poštu.

Dobrý den. Prosím Vás o radu k problému, který se stal bratrovi. Já Outlook nepoužívám, tak ho neznám. Sice jsem hledal, ale moc jsem toho k tomuto nenašel.
Napsal mi:
Užívám Outlook, od včerejška nemohu odstraňovat poštu, ani ji přesunovat z došlé do odstraněné a pak do koše.
Ve složce Odstraněná pošta mám oznámení, že Aplokace Outlook nemůže tuto složku otevřít a možné příčiny jsou - Nedostatek místa na disku, nebo nedostatek paměti.

Můžete nám poradit? Děkuji a přeji pěkný zbytek dne.

S pravděpodobností 99% je některý s *.dbx souborů větší než 2GB. S pravděpodobností 99% se jedná o soubor "odstraněná pošta.dbx". Najdeš ho v Documents and Settings\uživatel\Local Settings\Data aplikací\Identities\strašně dlouhý číslo\Microsoft\outlook express. Smaž ho z disku a nahoď Outlook express, on si ho znovu vytvoří.

edit: složka Local Settings je skrytá, zapni si zobrazování skrytých složek a souborů.