Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem po odtraněné trojana mi mozilla ber téměř 100% procesoru

Caute všichni, včera jsem chytl trojánka, standardně ho odtsranil, to co nešlo tak po restartu. A ejhle dneska zapnu mozillu a jenom kompletní seznam mi najíždí asi tak 3 minuty. Některé složitější sttránky mi třeba vůbec nenajedou. Vir se mi chytl i do "temporotary internet files", tak jsem si říkal, že by to mělo s tím něco společného, dneska jsem to celé pročistil a problém přetrval. Zkoušel jsem i přeinstalovat mozillu, čistit registry, internetem to není, protože torrent mi jede standardní rychloostí. Nevíte co s tím? Do reinstalu se mi fakt nechce, díky za vše :-)

Tak si tady přečti články Bezpečnost na internetu… a přeinstaluj Windows.
Co všechno se spouští po startu?
A co ten nový profil?
Ukončit Firefox, Start/Spustit, naklikat cestu k firefox.exe, udělat mezeru tou dlouhou klávesou, napsat -p, kliknout na OK, vytvořit nový profil…

Hele, ale už se mi rozjel celkem rychle google, ale ještě to furt nění ono a není to tím, že jsem dal quickscan? Když udělám nový profil, zůstanou mi záložky? Ohledně ochrany, nejsem zas taková lama, jak tady přes ty kecy vypadám, bohužel jsem otevřel pofiderní soubor, který jsem vůbec nemusel.

Opera se mi nelíbí, zjistil jsem, že to dělá i internet explorer, takže opera by to teoreticky dělala také. Teďka pro změnu firefox vyběhne na špičku procáku při načítání stránky, což není normální. A zvláštní je, že i využítí ram mám necelých 800mb a to v podstatě nic nedělám, ale to je ve "výkonu", ale když spočítám využití ram přímo v "procesech", tak napočítám sotva 300mb.