Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Videokamera - video do PC

Potřebuji stáhnout do počítače videozáznam na kazetě miniDV. Použil jsem fungující kameru Samsung, stáhl potřebnou část záznamu a chtěl pokračovat ve stahování z další kazety. Jenže tato kazeta se jevila jako nenahraná, přestože byla prokazatelně plná. A nejhorší je, že nehraje ani ta kazeta, kterou jsem předtím bez problémů stáhl stejně jako řada kazet, které před tou událostí hrála. Použil jsem tedy druhou kameru Panasonic miniDV stejně jako v prvním případě a situace se naprosto stejně opakovala. Přitom všechny ostatní funkce na obou kamerách jdou. Nevíte někdo,co se stalo či zablokovalo a jak z toho ven? Podotýkám, že tlačítko reset jsem použil, ale bez výsledku. Děkuji!!
Změna předmětu, původně: Videokamera
Změna kategorie, původně: Operační systémy (LaKr) (Kráťa)

Díky za odkaz, řeší tam prakticky stejný problém, ale těm kecům o špinavých hlavách moc nevěřím. Myslím, že kamera funkci přehrávání nějak zablokovala elektronicky. Ale přesto ještě jednou děkuji,jsi zatím jediný, kdo se aspoň trochu zajímal o problém, který může potrápit řadu jiných.