Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyba po rozdělení HDD

Mám 2 HDD 1. rozdělený na 2 oddíly, 2. nerozdělený. Ve Windows se temto oddílům přiřadili písmena C,D,E. V momentě když jsem rozdělil i 2. HDD a vytvořil tedy 2 oddíly tzn. celkem 4, win si přiřadil písmena C,D,E,K. Tedy nový oddíl dostal písmeno K (mám několik DVD a VirtualDVD). Změním-li pořadí písmen pro HDD C,D,E a pro nový oddíl F a mechaniky následujícími písmeny abecedy ikona nového oddílu se změní v ikonu mechaniky. Někdy při startu pc Win hlásí chybu typu jednotka není připravena jinak vše maká. Přemejšlím jak vrátit oddílu správnou ikonu a odstranit občasné chybové hlášení. Mám pocit že písmeno F si přiřadil nějaký software pro mechaniku a teď se to bije. Zkoušel jsem odstranit virtuálky nebo spustit pc s odpojenými mechanikami ale nic mepomohlo. Čert vem ikonu ale ty hlášky mě nebaví odklikávat i když nejsou po každém restartu. Díky

No tak si vsechny ty virtualni i normalni CD/DVD mechaniky dej az na konec.
Ja po instalaci automaticky davam vsechny od pismene Z: smerem dolu.

Asi staci, ze si tam das automaticky pripojit nejake to ISO a uz se to pere. Nemas tam treba nahodu i nejakou ctecku karet? To taky dela dost paseku.