Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafika na ntb HP

Dobrý den, mám tenhle ntb product.jsp a chtěl bych se zeptat jak to je z tou grafikou. Koupil jsem si 1GB RAMky a nikde mi nejde nastavit to aby jsem mohl dát aspoň 128MB té grafice. četl jsem a slyšel od lidí že to jde ale nikdo nevěděl jak. Tak jestli byste někdo věděli jak tak by jsem byl velice rád. Už jsem z toho na nervy hledám to v biosu, po ovladačích a pořád nic. (a jestli to budete vědět tak mi to prosím napište dopodrobna, jsem úplný laik).
Díky všem za snahu. Oli

http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/TechSupport/Do cumentIndex.jsp?lang=en&cc=us&contentType=SupportMa nual&docIndexId=64255&prodTypeId=321957&prodSeriesI d=3368539&lang=en&cc=us
http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/TechSupport/Do cumentIndex.jsp?lang=en&cc=us&contentType=SupportMa nual&prodTypeId=321957&prodSeriesId=3368539&docInde xId=64179&manualLang=cs
Jestli tady něco bližšího najdete tak mě prosím upozorněte. (Já jsem si snad stáhl všechno a stejně nic moc nového jsem se nedozvěděl) Děkuji, jestli se tím mojím problémem budete zabývat.
Jestli by to bylo tím starým BIOSem-tak toho raději nechám a stačí mi těch 128MB grafiky :.(
Mám Vistu.