Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Radic scsi/raid host controller porad do kola instalace ovladacu.

Nazdar,

Mam problem s timto radicem, po najeti systemu se hlasi jako nove zarizeni
dam aktualizovat najde ovladac nainstaluje/dokoncit
zas znova vyskoci ze nasel nove zarizeni, to same a porad do kola.

tato deska EP-8RDA3+ system win prof

Ve vlastnostech pise

rozsach I/O ?
IRQ 00 (irq je preskrtnuto)

jinak v tomto pc odesel zdroj a prestala fungovat PS/2 na klavesnici

jinak v Radice SCSI/RAID je jeste Silicon ......SataRaid controller

Nevite co s tim, nemuze to byt zpusobeno ze neco odchazi na desce, jizni mustek...

Podľa toho čo píšeš to vyzerá na zlý ovládač. Ak si to už niekedy inštaloval a si si istý, že je to dobrý ovládač, tak ti asi neporadím. Ale ak to inštaluješ prvýkrát a je to CD od výrobcu, tak moje skúsenosti hovoria, že aj CD od výrobcu nemusí obsahovať správny ovládač (skúsenosti z rôznych druhov notebookov a ovládačov Vista/XP).