Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno čím přehrát .flv videa vzniklá stažením pomocí Mozila download helper ?

Pardon, že jsem založil další vlákno, ale postupně přicházím na to, že by se mi hodil nějaký přehrávač na tyhle videa.
VLC player, který mi dosud přehrál vše, na tyhle selhává.
tady na odkaze

http://pc.poradna.net/question/view/220787-jak-stah nout-tohle-video-vlc-ckem-mi-to-nejak-nejde

se to řešilo, Janík to přehraje Mplayerem nebo smplayerem, VLC-čkem taky ne.
Pak se tu objevil dotaz

http://pc.poradna.net/question/view/220604-stiahnut ie-instruktaznych-swf-videi

, kterážto videa tím moziláckým helperem taky jdou pohodlně stáhnout.
A jelikož už nechci instalovat něco, co nefunguje(zkoušel jsem různé flv playery - žádný nefungoval), chci se zeptat, čím .flv videa přehráváte vy, nebo dokonce jak donutit VLCplayer aby je přehrál?

To je právě to, žádných 10 sad kodeků typu all-in-one nainstalováno nemám, vystačil jsem si od začátku s VLC, powerDVD a podobnejma samokodekovejma. Možná nějaké zbytky po odinstalacích ale zbyly, ale jak to hledat, když není co odinstalovat?
A tobě třeba tyhle videa stažené mozilou vlc-čko přehrává?, to tady ještě nikdo nepotvrdil.

Pánové, děkuji za vaší snahu, ale ani pazera to flv-cko nezvládl překonvertovat, zvuk hraje, ale video ani náhodou - bez chybové hlášky.
Abysme se teda hnuli, zkuste si to sami:
např. z téhle stránky (poněvadž Hannah Montana se tu někomu nelíbila:-) )

http://www.studopory.vsb.cz/studijnimaterialy/Sbirk a_uloh/video/obsah.html

si zkuste stáhnout nějaké video tím inkriminovaným mozilla download helperem, a vzniklé .flv zkuste něčím přehrát, třeba VLC - a uvidíte sami že to nejde!
Od začátku tvrdím, že videa stáhnutá do formátu .flv pomocí MozillaDownloadHelperu nejdou rovnou ničím přehrát, vy mi všichni pořád nabízíte nějaké přehrávače, já je všecky poctivě instaluju a zkouším a nejde to a vypadá to pořád, že chyba je na mém kompu. Ale nikdo jiný to nezkusil.
A jestli myslíte, že mám bordel v kodekách ve windows(WXPP), tak mi poraďte, odkud je mám vyházet.
Díky.

Zdar, díval jsem se na ukázku "Lineární závislost, lineární kombinace vektorů" v Opeře a je to SWF. Přehrává to KMplayer a Media Player Classic s instalovaným K-Lite Codec Packem. VLC ani SMplayer neukazují video, hraje jen zvuk.
V Průzkumníku Windows normálně přejdeš do cache Opery a soubory jsou tam i s koncovkami.
Na lokální SWF ani snad nepotřebuješ extra player, stačí Internet Explorer. Akorát si soubor např. opr02G57.swf z cache přejmenuješ podle obsahu. Snad to splní účel.

Edit: V KMP funguje i seek, ale ne v čase, jen ve framech (nebo co to tam běhá za čísílka).

Tak jo, částečné vítězství!
Udělal jsem to, že ty videa stažená DownloadHelperem(je to větší pohodlí, než šátrat v útrobách cache průzkumníka) jsem přejmenoval z .flv na .swf a opravdu je normálně přehrává IE i se zvukem !!!
Aspoň takhle.
Bohužel tenhle postup funguje jen u videí matematických, u videí ze www.56.com to nefunguje.

KMPlayer mi je nepřehrává (ty s příponou flv), viz moje poznámka kdesi výše i s chybovou hláškou.
Co můžu mít v systému špatně, že tobě to KMP přehraje a mě ne?

Stejně aspoň trochu posun k lepšímu.

Tak jo, tys to dokázal (žinýruju se nazvat tě tvm nickem :-) ).

GOMplayer teda dokáže přehrát tyhle .flv, kupodivu to teď už najednou dokáže i KMplayer, asi GOM nahrál nebo pročísnul nějaký kodek (nechápu, proč se píše že KMpayer má kodeky v sobě, když to teď po instalaci GOM najednou umí zatímco předtím padal s hláškou viz výše.

Momentálně tyhle .flv nedokáže už přehrát jen VLC a ADOBE MEDIA PLAYER - těmhle dvěma nepomohla ani instalace GOM, asi mají opravdu kodeky svoje, a na ty v systému kašlou.
Jinak teda registry se asi dusí, tolik různejch přehrávačů už jsem neinstaloval ani nepamatuju, čekám kdy začnou okna tuhnout :-)

Takže vyřešeno, díky moc všem.