Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem USB bluetooth bez softwaru

Pěkný den přeji,
Hledám a hledám zatím marně. Opravdu dnes každý BT USB adaptér potřebuje nějakou zhovadilou aplikaci aby vůbec fungoval? Nepotřebuji aby šlo připojit 10 zařízení a aby to umělo to či ono + čištění zubů. Budu to používat pro připojení SE W910i a chtěl bych BT do USB, který prostě zasunu a Win si jej samy nainstalují (třeba jako flashku). Existuje dnes ještě něco takového?
Děkuji

Ja jsem hrdym vlastnikem dvouleteho nonamu, an ve spravci HW slyne nazvem "Blutonium /a cosi/". Zadny soft jsem k nemu nemel, nepotreboval a nepouzil. Wokna to nasla, nacpala tam std. Microsoft BT Enumerator a jede to jak z praku. S moji (jeste starsi) Nokii slavne komunikuju skerzeva NPCS. Mas ty tam vubec SP2 (nebo aspon "jedna")? S nim by to melo najit kazdy BT...

Tak predne, pokud sis vsiml, ja zadny adapter jeste koupeny nemam, takze ptat se ptas zbytecne na ten SP2, ale kdyz uz tak jo, mam ho :-D

Ja hovorim o tom, ze proste naprosta vetsina BT adapteru dnes vyzaduje nejaky Bluesoleil (jak pise vyse Marvin) ci jiny srackovy software - proste bez toho nedaji ani ranu. Ty mas akorat stesti, nebo spise jde o to, ze jej mas uz 2 roky ...tehdy se asi jeste delaly "normalni" adaptery. Dnes je obecny trend delat vse co nejvice "user friendly" ci "cool" a tak je prece bezpodminecne nutne abychom hloupemu uzivateli podstrcili nejakou "super hyper" aplikaci ...hlavne at je to barevne at ma radost :-D

Jinak jsem zatim natrefil jeste na toto, kde se vyslovene pise "Pro Win XP není třeba instalovat žádné další ovladače" ...ted jen co je pravda a navic tam maji nezname dodani... poptam se jich, uvidim.