Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HTPC - doporucte USB klavesnici s touchpadem

Ave! Jelikoz jsem konecne vyresil problem dalkoveho ovladani samohrajky (v HTPC rezimu), shanim ted klavesku s touchpadem (prinejhorsim s trackpointem), ktera by se jen v nejnutnejsich pripadech pichla do celniho USB (HID zarizeni), vetsinu casu by pak setrvavala v suplajzu. Melo by to byt neco jako tohle http://www.funstore.cz/product_info.php/cPath/122_2 17/products_id/6215 , ale "nebezdrat" - toliko USB. Gugluju jak magor, ale furt mi to nabizi skaredou IBM za nehoraznou cenu. Mate neco v merku?

Asi naběhnu do kšeftu a koupím první bezdrátovku, co tam budou mít.

EE!!! Zkus si vyhledat (ne, nejsem zadny narcis ;-)) moje dredy o HTPC a bezdratech. Nehodi se skoro zadny. Ja jsem to vyresil internim USB boxem s IR ovladacem (Nesmej se :puff: - Eurocase iMON - na tu znacku je to prekvapive spolehlive!), ale v rezimu PC/Inet tam potrebuju obcas pichnout i klavesku/mys.