Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sejmutí obrazovky běžících procesů ve Windows XP

Známý se mě ptal, jak se dá sejmout obrázek toho, když se zmmáčkne Alt+Tab. Přišlo mi to děsně snadné. Zmáčknu Alt+Tab, pustím tab, zmáčknu PrintScreen a mám ho ve schránce.
Nojo jenže ve Windows XP mi to hned zmizí a ve schránce není nic. Ve Windows 2000 to AZZORovi šlo. Já to nakonec udělal složitě (a lstivě). Natočil jsem si v CamStudio kousek videa, při přehrávání jej stopnul a sejmul obrazovku.
Jak jinak to ještě ve Windows XP jde?

[taskpk7.gif]

Změna předmětu, původně: Sejmutí obrazovky běžících procesů (LaKr) (Kráťa)

Zajímavé. :-) Já to zkoušel a povedlo se mi to klasickým ALT + TAB a pak podržením jenom ALT a stisknutím PrintScreen asi jenom jednou za 5 pokusů, ale jde to.

Edit: Pozoruji, že to funguje, když se mezi puštěním TAB a stisknutím PrintScreen, za stálého držení ALT počká asi 5 vteřin.

[http://img210.imageshack.us/img210/5902/taskscu2.pn g]