Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem přepnutí ve windows vista na uživatele administrator

Zdravim, chtěl jsem se zeptat. Koupil jsem si notes s win vista bussines. Vytvořil jsem si tam svuj učet USER a administrátorskými právy. Pak jsem koukal do správy uživatelů, kde je i uživatel ADMINISTRATOR. Následně jsem si vytvořil vlastní učet ADMIN,ale zapomel jsem u dát práva administrátora a učet USER smazal. Nyní mam na pc učet ADMIN,ale s uživatelskými právy. Nyní nevím jak se přepnout do klasického režimu,abych si zvolil uživatele ADMINISTRATOR a přidal práva uživateli ADMIn. Prosim o radu jak přepnout do klasického režimu a zvolit si uživatele ADMINISTRATOR? DÍKY
Změna kategorie, původně: Software (touchwood)

já s dovolením ocituju i duplicitní zamčený dotaz:

Potřeboval bych radu,zablokovla jsem si admin učte na pc a ted jedný učet ,který tam je ,je s uživatelskými právy. prosím o radu?

příliš se mi nedaří přečíst a pochopit ani jeden z nich.
nejlíp uděláš když to půjdeš vrátit do obchodu a koupíš si houpacího koníka.

edit: v xp existovaly příkazy:

control userpasswords2
lusrmgr.msc

nehodí se ti k něčemu?