Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aero ve Windows XP

Jak lze použít originální vzhled aero ve Windows XP?
Hledal jsem třeba vzhledy pro WindowBlinds, ale nikde jsem nenašel úplně stejný jako Aero ve Vistě.
A Transformation Pack instalovat nechci, protože bych pak měl systém v angličtině.

Hele ruzny ty packy ala Aero pro XP obvykle ten system spis rozvrtaj, takze nedoporucuju, ale pokud mas hodne pameti, tak se daj na stahuj.cz sehnat ruzny graficky ptakoviny, ktery jsou docela dobry (mimochodem i ta pruhlednost).

Bohuzel nejsem ted na compu, kde je mam instalnuty, ale neco najdes.

Jinak uplne bomba je Taxis 1.5 (i pro Visty), umi to presouvat aplikace v hlavnim panelu.

Pokud se dostanu k tomu compu, tak napisu.