Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pořadí souborů ve vypalování

Ahoj
Mám takovej problém,v jakémkoliv programu,když vypaluji na CD MP3 tak se mi nevypálí v takovém pořadí jak je tam postupně dávam a v takovém pořadí je chci na tom disku mít,ale místo toho se vypálí soubory buď abecedně a nebo podle sebe jak tomu prosím zabránit dík.

Jo, vypadá to jako jediná. Naštěstí existuje spousta dávkových přejmenovávačů.

XnView (obrázkový manažer)- označit mp3/ přejmenovat a z hromadnýho přejmenování třeba vložit šablonu číslo.název (##.<Filename With Ext>)