Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Videa z kamery do PC ?

Dobry den, vlastnim digitalni kameru Panasonic NV-GS11, mam kabel k pocitaci, ale nevim, jak dostanu videa z kamery do pocitace, jestli je potreba nejaky software (jaky?) apod. Dekuji za rady. :-)

..mně se objevila po připojení jako další disk..a pak jsem stahoval, kam sem potřeboval. Pak použiješ WM-maker nebo jako já Pinneacle - studio a hraješ si..ale jak říká kolega - manuál..U kamery je určitě i CD s tím základním softwearem..