Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem výstrahy zabezpečení sytému Windows

Dobrý den!
Potřeboval bych poradit s tímto problémem.Dnes jsem (na zkoušku) nainstalovat Ashampoo Antivirus.Instalace proběhla Ash.Antiviru proběhla v pořádku-poté aktualizace taky O.K.Po odinstalaci ASh.ant.a následném vrácení původního antiviru AVG 7.5 mi v tray liště stále objevuje červená ikona Výstrahy zabezpečení systému Windows a při každém restartu níže uvedené chyb.hlášení.V ovládacích panelech-Centrum zabezpečení-ochrana proti virům NENALEZENA(AVG 7.5.JE PŘITOM AKTUALIZOVANÉ,FUNKČNÍ)

Prohlížeč událostí(APLIKACE):
1)
Typ události: Chyba
Zdroj události: WinMgmt
Kategorie události: Není k dispozici
ID události: 10

Popis:
Filtr událostí s dotazem SELECT * FROM __InstanceOperationEvent WHERE TargetInstance ISA 'AntiVirusProduct' OR TargetInstance ISA 'FirewallProduct' nelze v oboru názvů //./ROOT/SecurityCenter (znovu) aktivovat z důvodu chyby: 0x80041010. Dokud nebude problém vyřešen, nelze události doručovat pomocí tohoto filtru.

Další informace získáte v Centru pro nápovědu a pomoc na events.asp.

2)

Typ události: Chyba
Zdroj události: SecurityCenter
Kategorie události: Není k dispozici
ID události: 1804

Službě Centrum zabezpečení systému Windows se nepodařilo načíst instance objektu AntiVirusProduct ze služby WMI.

Další informace získáte v Centru pro nápovědu a pomoc na events.asp.

Můžete prosím poradit co s tím?
Díky všem za rady

P.S. Zkoušel jsem kontrolu disku(scan disk)-ale nepomohla..

tak si výstrahy zabezpečení vypni a je to.
antivir je mírné zasahování do střev windows, je možné žes instaloval staronový avg bez restartu po odinstalaci ashampoo (ehm, co jsi od ash.. čekal? že bude světélkovat zeleně?), a chytré centrum zabezpečení to nepobralo. nebo můžeš službu centra zabezpečení rovnou vypnout; antivir, antispyware, firewall, automatické aktualizace i nastavení ie budou fungovat i bez něj, jen ne pod jednou společnou ikonou.