Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno soubor ssttt.dll

zdravím všechny
Dneska mi nod32 začal hlásit infiltraci Win32/Adware.Virtumonde aplikace, objekt F:\WINDOWS\system32\ssttt.dll, píše, že tento soubor byl uložen do karantény a bude vyléčen smazáním po nejbližším restartu, ale po restartu ho tam mám zase. Nod mi tu hlášku hází stále kolem dokola, podle protokolu zachycených infiltrací to přesouvá do karantény po 3 sekundách, ale v F:\WINDOWS\system32\ se to objevuje znovu a znovu. Zkoušel sem ten soubor smazat ručně, ale nejde to. Nevim, co je ten soubor zač, ani jak se ho zbavit. Mám Windows XP SP2. Prosím poraďte, jak se toho zbavit?? Předem děkuji za každou radu :-)

ok, pokud dáváš přednost klikátkům, spusť si msconfig.exe (start - spustit), a v záložce po spuštění vypni všechny blbosti, všechny zbytečnosti, všechen spyware, a všechny případné viry :) a restartuj.
pak to proskenuj antivirem, smaž co předtím nešlo, zkus taky superantispyware a počti si články vedle vpravo: "Bezpečnost na internetu: pracujeme s neprivilegovaným účtem"

k tomu ssttt.dll - v klikacím jinak zcela neschopném průzkumáku si vlez do F:\WINDOWS\system32, odklikni spuštění cmd.exe, spusť si správce úloh, v procesech si najdi a zruš explorer.exe, v cmd okně napiš příkaz:
del /f ssttt.dll
pokud je vir v paměti, může to jít až po tom restartu.
taky se v tom správci úloh můžeš porozhlédnout co máš v paměti a nemá tam co dělat, a bere si to nezvyklé %cpu - zabij to.