Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hokej cez net

Vie niekto kde sa daju MS pozerat cez net? som v krajine, kde to v TV nejde a o pol noci sa mi do pubu na 3 hohiny nechce...

Je to free. U každého zápasu si musíš vybrat program, od kterého je link.
Nejjednodušší je, když se tam nabízí odkaz na Media player.
Dobře funguje Sopcast a TVU, krapet problémy jsem míval s TV Ants.
Jinak ty programy se dají použít i mimo sport, nabízejí spousty "kanálů".

Fungují vám tyhle Slovenský streamy?

mms://stv.m3.livetv.sk/stv2live/
mms://s tvstream.m2.livetv.sk/stv2live/
live

Mě nejede ani jeden, ani když vypnu Kerio.

Program Windows Media Player zjistil chybu při přehrávání souboru. Další pomoc získáte po klepnutí na nápovědu na webu.

Koukám přes Dánský, Norský a jiný exoty...