Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno kurzor myši se mi nezobrazuje

Zdravím všechny
může mi prosím někdo poradit?Po zapnutí notebooku se mi nezobrazuje kurzor myši ani po opětovném vypnutí a zapnutí.Jinak když pohybuju myší a najedu na nějakou složku tak poznám že jsem na ni kurzorem najel protože vidím obrys složky.Jinak mám visty.
Změna předmětu, původně: kurzor myši (LaKr)
Změna kategorie, původně: Software (LaKr) (Kráťa)

ahoj, chci se zeptat od minulého týdne mi nejde kurzor myši vidět u her- League of LEGENDS.. MAFIA,FLAT OUT,FIFA .. jinak normálně jde jen u lolka například musím kliknout abych viděl kde kurzor je a to se vážně blbě hraje !