Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Čo sa stalo s QIP Infium?

Na Internete som čítal, že sa chystá finálna verzia Qip Infium. Chcel som sa pozrieť, v akom je to stave, ale Infium bolo stiahnuté. Vie niekto niečo k tomu?

Akoze sa o tom nehovori? Hned na titulnej strane: 21 april 2008 QIP Infium RC1 (9007), 24 march 2008 QIP Infium RC1... a takto by som mohol citovat dalej...