Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem převod z kamery do pc

Mohl by někdo poradit jak mám přenést video z kamery sony digital 8.do WIND.MEDIA marker vše mám připojené a ne a ne se zobrazit nic. mám Windo.VISTA .DIK ZA RADY KDO MÁ S TÍM ZKUŠENOST

bolo by dobre napisat,ci je zaznam na HD,DVD alebo videokazetu, podla toho je potom dalsia cinnost v programoch na spracovanie videa z videozariadenia(kamery).Ak je to na paske,tak musis video zdigitalizovat(v zakladnej ponuke SW) a v inych pripadoch ide len o prevod videosuboru na pevny disk PC.A to ze nema tvoja kamera FireWire sa mi nezda(ak to nie je taka kamera na kluku),len dobre popozeraj a spoj kablom s PC.