Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 7" monitor

Zdravím.. neznáte nějakej lcd 7" displej?? mělo by to být do auta.. ale žádnej takovej sem zatím nenašel.. většinou to byli jen lcd tv nebo dvd.. a já bych chtěl jen prostě displej.. nemáte s tím zkušenosti?

nedavno byl nejaky velky Samsung (myslim) v akci -> byl k nemu davan 7 palcovy LCD pro icq a jine pomocne aplikace...

Samostatne ale koupit nesel! (no mozna ano - koupis si 7 palcu za cenu 24 a k nemu dostanes zdarma 24 ]:))