Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Instalace SP3 - nejde internet

Zdravím,

tak jsem si nainstaloval včera SP3 a po restartování systému mi nešel internet (žádné stránky v prohlížeči se nenačetly, na icq jsem se nemohl připojit, irc, přes utorrent nešla data, aktualizace nešly), myslel jsem si, že je to jenom menší výpadek ze strany mého ISP, radši jsem kontaktoval člověka, co má stejný net od stejného ISP a jemu internet šel, tak jsem v síťových připojení dal zakázat internet, po pár sekundách jsem ho povolil a internet šel... Tak jsem to nechal být, ale dneska ráno jsem si zapl počítač a zase to samé... tak jsem ho zkoušel parkrát restartovat / vypnout a pořád to samé - nejde internet po restartování / vypnutí - musím zakázat a povolit internet abych mohl dělat svou práci...

Nějaké nápady, co to způsobuje, jak se toho zbavit?

Windows XP Professional s SP3...

Předem děkuji.

pokial máš skutočne finálnu verziu sp3/build 5512 z 28.4.2008/,tak tá robí zálohu registrov a bod obnovenia automaticky ešte pred samotnou inštaláciou a overením systému,pokial si inštaloval nejakú skoršiu verziu,to boli beta-oem verzie[kolovali hlavne na nemicrosofťáckych serveroch pred oficiálnym termínov uverejnenia-obsahujú dokumentáciu a readme súbory z sp2-ky],nie sp3 final,a tam pokial si neurobil manuálnu zálohu,bude zrejme problém

A co když mám obnovení systému vypnuté? :-/ Build mám 5.1.2600.5512 staženo z

www.thehotfix.net/index.php?option=com_content&task=view&id=945&Itemid=1

Nějaká možnost jak se SP3 zbavit kromě reinstalace OS?

Něco málo jsem pro to zkusil, ale ani na internetu se toho moc neřeší, tak si počkám až bude oficiálně venku s malou opravou, o které se zmiňoval jeden beta tester na internetu ohledně toho připojení... Plus mi během dne kolísalo připojení (takové malé výpadky, mluvil jsem s ISP a problém byl u mě), po odinstalování je vše v normálu. 8-)