Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zpomalující se internet...

Dobrý den, ještě jeden dotaz, promiňte mi to. Mám internet, který jede nějakých 4M/s, to je v pohodě, ale nějak se to po asi pul hodině, hrozně spomalí, tedy ne rxchlost, ale načítání steránek a někdy se to ani nezobrazí a ukáže se: Stránku nelze zobrazit, myslel jsem že se to trochu vyřeší RAM kou, kterou jsem měl jenom 256 MB a ted jsem dokoupil 1 GB, ale furt je to tak nějak stejný, teda PC jede rapidně rychleji, to jo, ale ten NET, nevim, nevim... děkuji za odpopvědi, zda se s tím dá něco dělat...

Vyriesi sa problem s rychlostou, ak vypnete a zapnete prehliadac?

Ved odskusajte a odpovedzte.

IE6 nemam, takze len nahmatkovo: horne menu > Nastroje > Moznosti > tu najst vyrovnavaciu cache pamat a nastavit hodnotu okolo 50MB.

Ja by som na vasom mieste skusil nainstalovat a odskusal alternativny prehliadac, aby sme vylucili chybu IE. Trebars Opera je zadarmo. ;-)

hehe :)
ram integrovaná na desce? děláš si srandu? tak si oddělej bočnici a přesvědči se pohledem.

modul 256mb bude mít jiné časování a třeba rychlost sběrnice než ten 1gb. každá deska to nemusí dobře rozchodit, přitom se ram 1gb a 1.25gb nijak podstatně neliší, proto doporučuju vyhodit.

ještě k uložemné historii:
u ie je zapamatování staránek v ovládacích panelech - možnosti internetu - nastavení historie. můžeš taky zkusit ponechat historii 0 dní.

nebo jak ti radí - použít nějaký normální prohlíčeč.

Rozhodně doporučuju počítač otestovat na přítomnost spyware a trojských koní. Je možné, že se z tvého PC stal spambot. S ohledem na používání IE6 (dozajista pod účtem s admin oprávněním) bych se tomu vůbec nedivil.

BTW, je dobré se nejprve podívat pomocí příkazu netstat -ano, co vše aktuálně komunikuje a kolik je vystaveno spojení do netu.