Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zabezpečit počítač-internet před dětmi?

Chtěl bych s zeptat na nějaké jednoduché zabezpečení počítače v návaznosti na internet před dětmi...Tedy kromě odpovědi je k internetu vůbec nepouštět ;-) Bohužel jsem zjistil na druhém-dětském PC nainstalovaný program uTorrent ke stahování torrentů a tomu bych chtěl zabránit (tj. nějak zablokovat)...Pochopitelně také různé porno stránky,apod. Ale především instalaci programů a sdílení P2P sítí, torrentů,atd. Prostě aby mohli být děti na internetu,ale bez porna a stahování nelegálních souborů. Myslím, že se to může hodit ve více domácnostech...Díky

loading...

Zdravim!
Nechce delat chytryho,ale myslim,ze Kaspersky Internet Security 7,dokaze omezit veskere prava..Co jsem si vyskousel na trialu jde dokonca zakazat i nektere soucasti programu,ICQ,SKYPE,apod...Mozna i HW,protoze jsem si vsiml,ze pri nacitavani DVD mechaniky mne na neco upozornoval..ale nevim na co..:-[Mozna se mylim,protoze jsem nemel moznost ani cas skusit si jej uplne..

promiň, ale pokud mám administrátorská práva - kolik vteřin si myslíš že mě bude omezovat tvůj kaspersky is?
je rozdíl co si nainstaluješ sám pro ochranu svých windows, a co chceš použít pro omezení neletilých/nezodpovědných děcek, které mají běžně vyšší znalosti než rodiče. základem zůstávají přístupová práva, a to je záležitost windows. antiviry, antispyware, firewall - to je až navíc.
čili děcka jenom users, bez debat.