Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem wifi modem

čau, mám prosbičku. Mám internet od o2 s wifi modemem zyxel 660hw. Bohužel mi ho technik nezabezpečil na to, aby se na tento modem nepřipojil někdo jiný / např. můj soused/.
Může mi někdo poradit, jak zabezpečit můj modem tak, abych signál z bezdrátového wifi modemu příjmal jen můj počítač? Vím že je to někde na stránkách O2, ale nemůžu to najít.
Jestli s tím mám někdo zkušenost, prosím poradte, dík.

Ahoj prosím máme ve škole dost blbej ukol máme sehnat veškeré informace o wifi modemu, výrobu, ceny, jak pracuje...neví prosím někdo z vás kde bych to našla? nějaké stránky nebo něco doporučit? v počítačích se moc nevyznám takže vůbec nevím kde to sehnat. díky moc