Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký antivir

Prosím, ještě poslední dotaz, zháním nějaký antivir, který je zdarma a který moc nezatěžuje systém, teda skoro vůbec... je něco takového??? A co třeba ten Avast??? Mám v notebooku předinstalový Norton as ten je takovej nějakej divnej a připadá mě to, že to jede dosti pomalu, tedy vše na notebooku. Mám Win Vista home, předem děkuji za odpověď...

Je to tak jak říkáš, je to přesně takový notebook, ale mám ho pro otce na anrozeniny a používá jenom internet, ale má tád když je tam nějaký antivir (to pochytil od kamaráda z práce, protože tam oba pracují na PC), tak nevím... Sice jsem koupil AVG 7.5, ale nevím zda to tam mám vubec instalovat??? poradte, dekuji

Podle mého názoru je u Vist antivir zbytečný i v případě použití privilegovaného účtu, je-li zapnuté UAC. Pochopitelně, i zde platí pravidlo, že rozjetého vola nezastavíš.

Na Vistu je to opravdu slabší konfigurace. Co se týče Nortonu, ten žere spolehlivě minimálně čtvrtinu výkonu systému, takže určitě pryč s ním.